بسته آرامش‌بخشی 

برای Relaxation

اضطراب شایع‌ترین بیماری، در حوزه روان، در قرن حاضر است. انواع مختلفی از فشارهای عصبی و فکری در عصر فناوری هر روز بر تک تک افراد وارد می شود و ما  در VRPsyTech  دغدغه کمک به بهبودی و پیشگیری این بیماری را داریم. ما با تلاش تیم تخصصی خود توانسته‌ایم  محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی را تولید کنیم که به گواهی متخصصان و کارشناسان در این زمینه بسیار موفق عمل کرده‌اند. 

آرامش در طبیعت

این بسته، در قالب‌های مختلف تجربه طبیعت‌گردی را برای افراد ایجاد می‌کند. کاربر بدون نیاز به خروج از فضای خانه خود، و تنها با استفاده از هدست مخصوص، خود را به صورت کامل در فضای بکر طبیعی و یا کنار دریا داخل یک آلاچیق زیبا و در حال شنیدن صدای ملایم موسیقی می‌بینید و یا در حال پارو زدن در یک قایق در دریاچه‌ای بزرگ، و یا حتی ماهی‌گیری تصور می‌کند.

زیبایی این صحنه‌ها به دلیل طبیعی بودن آن همراه با صدای پرندگان و  مرغان دریایی و یا شنیدن صدای موسیقی دوچندان خواهد شد. موسیقی به کار رفته در این صحنه‌ها کاملا مطابق با نظریات روان‌شناسی در مورد امواج خاص آرامش‌بخش موسیقی است.

  بسته خاطرات

 

VRPsyTech  با استفاده از تکنولوژی پیشرفته اقدام به طراحی اتاقی اختصاصی برای هر مراجع نموده و برای آن نام اتاق خاطرات نهاده تا به صورت سفارشی هر مراجع را با خاطرات خاص  و عکس‌های خانوادگی خود مواجه سازد و فضای خاطره‌انگیزی را برای وی رقم بزند.

VRPsyTech  رویاهایتان را واقعی  می‌کند.

آدرس

دفتر اصلی: تهران، خیابان کریم خان، خیابان نجات اللهی (ویلا)، خیابان شاداب، پلاک 55، طبقه 2

3 + 14 =