سؤالات متداول

سؤالات خود را از ما بپرسید.

سؤالات عمومی

- آیا استفاده از واقعیت مجازی در روند بهبود بیماری موثر است؟
پژوهش‌های مختلف نشان داده‌اند که در اکثر موارد سرعت بهبود به میزان قابل توجهی افزایش یافته چرا که انگیزه بیمار را در تکمیل دوره درمان افزایش داده و از پتانسیل بالایی برای تشویق بیماران به ادامه تمرینات برخوردار است.
- آیا هزینه استفاده از فناوری واقعیت مجازی، در مقایسه با روش‌های سنتی، به صرفه است؟
هزینه استفاده از این فناوری اختلاف چندانی با سایر روش‌های موجود ندارد و شاید بتوان گفت با توجه به جذابیت این شیوه و تشویق کاربر به پیگیری درمان تا انتها، در پرداخت هزینه‌ها صرفه‌جویی به  عمل خواهد آمد، چرا که در روش‌های سنتی فرسایشی، با نیمه تمام گذاشتن درمان، سرمایه و انرژی زیادی از بیمار تلف می‌شود.
- من چطور می‌توان از این فناوری برای تسریع در روند درمان کمک بگیرم؟
مشاوران زبده و متخصص گروه VRPsytech در بخش مشاوره آنلاین آماده هستند تا نیازهای شما را بشنوند و متناسب با نیاز شما بهترین روش درمان را برای شما ارائه دهند.
- چگونه می‌توانم اطلاعات لازم درباره کاربردهای درمانی واقعیت مجازی را کسب کنم؟

کافی است به بخش وبلاگ مراجعه کنید. ما در آنجا اطلاعات بسیار مفید و کاربردی برای شما فراهم کرده‌ایم.

سؤالات فنی

صحنه‌های واقعیت مجازی VRPsytech چه مزایایی دارد؟

این صحنه‌ها به صورت منحصر به فرد و ویژه، زیر نظر تیم روان‌شناسی و در راستای اهداف روان‌درمانی طراحی شده و مدل‌سازی، محتوا، طراحی و بهینه‌سازی هر صحنه مطابق با آخرین پژوهش‌های تخصصی روان‌شناسی انجام شده است.

دوربین‌های Oculus Rift S برای چه کسانی مناسب‌تر است؟

این دوربین‌ها دارای یک کامپیوتر با پردازنده‌ای قوی هستند و برای بیمارستان‌ها یا مراکزی که از لحاظ پرداخت هزینه با محدودیتی مواجه نیستند، مفیدند. صحنه‌های مورد استفاده برای این نوع دوربین، دارای فریم ریت 80 فریم مطابق استاندارد Oculus Rift S می باشد و دارای درصد بالایی از تطابق صحنه‌ها با واقعیت می‌باشد.

دوربین‌های Oculus Quest برای چه کسانی پیشنهاد می‌شوند؟

هدست «Oculus Quest» دارای یک  پردازنده Snapdragon 835  می‌باشد و از برد و وضوح بالاتری برای نمایشگرهای OLED  دوگانه برخوردار است. این مجموعه بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر، به سادگی با برنامه تلفن همراه هماهنگ می‌شود و بدون نیاز به لوازم جانبی اطلاعات لازم را پردازش و ارایه می‌کند. از این نوع دوربین ها معمولا برای مراکز مشاوره و توان‌بخشی که نیاز به صحنه‌هایی با گرافیک سطح انیمیشن دارند استفاده می‌شود.

استانداردهای فنی VRPsytech چیست؟

تیم حرفه‌ای  VRPsytech، سطح فنی محصولات را در بالاترین حد حفظ کرده‌ است. تمام صحنه‌ها دارای فریم ریت 80 فریم مطابق استاندارد Oculus Rift S و فریم ریت 70 فریم طبق استاندارد Oculus Quest می‌باشد که متناسب با تجربه، سن و موقعیت فرد انتخاب می‌شود. به علاوه صحنه‌ها سه بعدی، تعاملی و همه‌جانبه است که حسی عمیق از تجربه لذت حضور در صحنه واقعی را به کاربران می‌دهد.

VRPsyTech  رویاهایتان را واقعی  می‌کند.

آدرس

دفتر اصلی: تهران، خیابان کریم خان، خیابان نجات اللهی (ویلا)، خیابان شاداب، پلاک 55، طبقه 2

13 + 8 =