درباره ما

شرکت آتیه سازان ایده گسترمبین با نام تجاری  VRPsyTech در زمینه تولید محصولات مبتنی بر تکنولوژی واقعیت مجازی  فعالیت دارد.

موسسین این شرکت، خود متخصصین خبره در حوزه های روان پزشکی و روان شناسی، پزشکی، مهندسی، مدیریت و برنامه نویسی  می باشند که با هم افزایی یکدیگر، توانسته اند محصولاتی مطابق با استانداردهای روز جهانی  تولید کنند. این شرکت با تکیه بر تجربه ی موسسین خود پس از یک دوره دو ساله مطالعات امکان سنجی در سال ۹۸ بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت تاکنون در سه حوزه ی سلامت با تکیه بر سلامت روان، آموزش با تکیه بر علوم تجربی و فرهنگ با تکیه بر محتواهای دینی و همچنین گردشگری  محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

شرکت VRPsyTech  امروزه در تولید محصولات مبتنی بر VR هیچ محدودیتی ندارد و آماده ی دریافت ایده های کاربردی شما و همچنین پذیرش سفارشات از ایده تا محصول و از محصول تا فروش به مخاطب نهایی می باشد. 

مأموریت

طراحی، تولید و قبول سفارشات از ایده اولیه تا آماده‌سازی محصول نهایی مبتنی بر تکنولوژی VR و فروش آن در بازار ایران.  با تاکید بر سه حوزه‌ی سلامت، آموزش و فرهنگ .    

چشم‌انداز

پیشتازی و فرهنگ‌سازی در بازار تکنولوژی  VR، در جهت رشد و اعتلای سطح توانمندی افرادی که نیازمند کمک یا آموزش در این حوزه می‌باشند.

VRPsyTech  رویاهایتان را واقعی  می‌کند.

آدرس

دفتر اصلی: تهران، خیابان کریم خان، خیابان نجات اللهی (ویلا)، خیابان شاداب، پلاک 55، طبقه 2

4 + 15 =